Biuro Zarządu
Tel.: 570 211 119
E-mail
: biuro@t-kol.pl


Małgorzata Gawlik

Prezes Zarządu
E-mail: mgawlik@t-kol.pl


Janusz Gawlik

Wiceprezes Zarządu
Tel: 570 211 957 – od godz 8-15
E-mail: jgawlik@t-kol.pl


Iwo Gawlik

Członek Zarządu
E-mail: igawlik@t-kol.pl


Piotr Kwietniewski

Dyrektor ds. Operacyjnych,
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem
Tel: 575 211 195
E-mail: pkwietniewski@t-kol.pl


Jakub Zinczewski

Specjalista ds. zarządzania taborem
Maszynista Instruktor
Tel: 570 211 531
E-mail: jzinczewski@t-kol.pl

Dyspozytura
Tel:
570 211 110
E-mail: dyspozytor@t-kol.pl

Dział rozliczeń
Tel: 570 211 307
E-mail: rozliczenia@t-kol.pl

Kadry
Tel: 570 211 119 – od godz 15:30
E-mail: kadry@t-kol.pl
 
 


TKol Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 4A
60-717 Poznań

KRS 0000705445
REGON 368822464
NIP 7792475968